چگونه به عنوان یک کارآفرین زن، موفقیت خود را تسریع کنیم

چگونه به عنوان یک کارآفرین زن، موفقیت خود را تسریع کنیم

اولین قدم در راه اندازی یک کسب و کار دارای دو جزء است: انجام کاری و سپس گفتن: «من این کار را انجام می‌دهم». بسیاری از کارآفرینان زن با قسمت دوم مشکل دارند.

یکی از سخت‌ترین چیزها در راه اندازی یک کسب و کار این است که بر شک و تردید خود غلبه کنید و باور کنید که رویای شما در نهایت می‌تواند به واقعیت تبدیل شود. به چند دلیل، برداشتن اولین قدم‌های حیاتی می‌تواند برای مؤسسان زن سخت باشد.

یکی از سخت‌ترین چیزها در راه اندازی یک کسب و کار این است که بر شک و تردید خود غلبه کنید و باور کنید که رویای شما در نهایت می‌تواند به واقعیت تبدیل شود.

به خود فشار بیاورید تا “اعتماد به نفس داشته باشید”

بیانیه‌ای درباره کاری که انجام می‌دهید به همان اندازه مهم است که واقعاً برای شروع کسب و کار خود انجام می‌دهید. این تعهد شما را تقویت می‌کند و فرآیند شبکه سازی جذب افراد و سازمان‌های همفکر را آغاز می‌کند.

راه حل در اینجا برای بنیانگذاران زن اغلب فقط آگاهی از این پویایی است. توجه داشته باشید که اعلامیه ممکن است ناخوشایند باشد. نیازی به لاف زدن یا اغراق نیست. فقط بگویید چه کرده‌اید و چه می‌کنید.

همچنین لازم نیست در یک کنفرانس صحبت کنید یا در هر حساب رسانه اجتماعی که دارید پست کنید. به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های خود در مکالمات یک به یک اغلب به همان اندازه قدرتمند یا بیشتر از اعلام در یک صحنه بزرگ است. وضوح در این مرحله بیش از رسیدن به آن اهمیت دارد.

در مورد پتانسیلی که برای کسب و کار خود می‌بینید و اقداماتی که تاکنون انجام داده‌اید، واقعی باشید. اظهارات خود را با تحقیر خود زیر پا نگذارید. گفتن این کار آسان‌تر از انجام آن است و من دائماً در تلاش برای بهتر شدن در آن هستم. می‌توانید بپذیرید که کار آسانی نخواهد بود یا اینکه تازه شروع کرده‌اید، اما صاحب جایی هستید که می‌روید و قدم‌هایی که برداشته‌اید.

1 20

از همدلی به نفع خود استفاده کنید

اگر جنبه ساختگی تجارت را چالش برانگیز می‌دانید، ممکن است به این دلیل باشد که بیشتر به ایجاد تفاوت واقعی اهمیت می‌دهید تا ظاهر. اگر اینطور است، شما می‌توانید به ویژه برای جنبه تحقیقاتی کارآفرینی مناسب باشید.

درک دامنه و تفاوت‌های ظریف مشکلی که کسب و کار شما با صحبت کردن با افراد مختلف حل می‌کند بسیار مهم است. شما باید مطمئن باشید که دنیا به چیزی که شما می‌سازید نیاز دارد و دقیقا همان چیزی را می‌سازید که دنیا به آن نیاز دارد.

از آنجایی که این نوع پرس و جو به طور طبیعی برای زنان انجام می‌شود، گاهی فراموش می‌کنیم که تحقیقات بازار به عنوان یک اقدام به حساب می‌آید. اگر در حال انجام تحقیقات بازار هستید، حتی به صورت غیررسمی، اولین قدم را در کسب و کار خود برداشته‌اید. در صحبت کردن در مورد آن تردید نکنید.

2 25

با یک محصول ناقص راحت باشید

سارا اسمیت کارآفرین می‌گوید: مدتها قبل از اینکه Dyrt یک برنامه با رتبه برتر در اپ استور اپل باشد، یک سایت وردپرس بسیار ابتدایی بود. مانند هر شرکت فناوری، ما باید از جایی شروع می‌کردیم، اما برای من بسیار آزاردهنده بود که محصولی را عرضه کنم که با آنچه تصور می‌کردم فاصله داشت.

ما در اصل یک پوسته داشتیم. کمپ‌ها می‌توانند نظرات خود را ارسال کنند، اما هزاران اردوگاه در سراسر کشور وجود دارد و طبیعتاً اکثر اردوگاه‌ها بازبینی صفر داشتند. انتقاد و سردرگمی آن روزها را از طرف دوستان و خانواده به یاد می‌آورم که نمی‌دانستند یک تجارت همیشه در حال پیشرفت است.

مردم می‌گفتند، «فکر می‌کردم شما می‌خواهید بررسی‌ها و چیزهای دیگری انجام دهید…» و من می‌گفتم: «می‌خواهیم! ما هستیم! آیا می دانید چقدر سخت است که مردم را وادار به نوشتن نظرات برای یک وب سایت جدید کنید؟ امروز، ما بیش از ۲.۵ میلیون بررسی، راهنمایی و عکس داریم، اما حفظ فضایی برای افزایش آن کار آسانی نبود.

ایجاد یک جامعه آنلاین یا هر شرکت ارزشمندی زمان می‌برد. به عنوان یک کارآفرین، باید با این واقعیت موافق باشید که آنچه دارید همیشه دنبال چیزی است که می‌خواهید بسازید و اغلب بسیار عقب است. این یک وضعیت بسیار ناراحت کننده برای بسیاری از بنیانگذاران است، به ویژه بنیانگذاران زن که نمی‌خواهند خود را در معرض انتقاد بگذارند.

اسمیت می‌گوید: تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که مهم است که دیدگاه خود را در نظر بگیرید. به عنوان کارآفرین، ما در آینده زندگی می‌کنیم. ما می‌بینیم که چه چیزی ممکن است این هدیه ماست. ناامید نشوید که حال هنوز آینده نیست. این ماهیت زمان حال است.

تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که مهم است که دیدگاه خود را در نظر بگیرید. به عنوان کارآفرین، ما در آینده زندگی می‌کنیم. ما می‌بینیم که چه چیزی ممکن است این هدیه ماست. ناامید نشوید که حال هنوز آینده نیست. این ماهیت زمان حال است.

در عوض، دیگران را به چشم انداز خود بکشانید. توانایی شما در برقراری ارتباط با آینده‌ای که می‌خواهید بسازید، موفقیت شما را به عنوان یک کارآفرین تعیین می‌کند. بنابراین انرژی را برای کم کردن کار سخت یا اولین قدم‌هایی که برداشته‌اید و عذرخواهی برای زمان حال هدر ندهید. به هر حال امروز به زودی گذشته خواهد بود.

دیگران را به چشم انداز خود بکشانید. توانایی شما در برقراری ارتباط با آینده‌ای که می‌خواهید بسازید، موفقیت شما را به عنوان یک کارآفرین تعیین می‌کند.

3 17

گفت‌وگو