دوره آموزش الکترونیکی

دوره آموزشی الکترونیکی در سایت کارزیلا با رویکرد تعریف استانداردهای آموزش و آموختن بر بستر اینترنت، ضمن آموزش مباحث تئوریک آموزش دیجیتال و شیوه‌های کاربردی آموزش الکترونیکی، به معرفی ابزارهای اموزشی آنلاین، تولید محتوا و همچنین برنامه‌ریزی برای ساخت و انتشار دوره‌های آموزشی می‌پردازد.

پوریا آسترکی · ۱۳۹۹-۰۷-۲۰

این دوره برای آشنایی و شناخت از مبانی، تئوری‌ها و روش‌های آموزش الکترونیک طراحی و ارایه شده است و پاسخی است به نیاز روزافزون جامعه به آموزش الکترونیکی و محتوای آموزشی دیجیتال. این دوره ۳۰ آبان‌ماه آغاز می‌شود ولی از هم‌اکنون می توانید با ثبت‌نام به آن بپیوندید.

دوره آموزش الکترونیکی که در کارزیلا. ارایه می‌شود پاسخی به یک نیاز مهم است: چگونه آموزش الکترونیکی و آنلاین را تعاملی‌تر کنیم و نرخ تکمیل دوره‌ها و بازدهی آموزشی را برای یادگیرنده‌گان بهینه‌تر کنیم. این یک دوره آموزش الکترونیک برای فراگیری آموزش الکترونیک است. مواد این دوره علاوه بر مبانی تئوریک آموزش نظیر پداگوژی از برنامه‌ریزی و تولید محتوای آموزشی تا پشتیبانی از دانش‌جویان و آزمون را در بر می‌گیرد.

این دوره آموزش الکترونیک برای چه کسانی مناسب است؟

 • اساتید و مدرسانی که مایل به تولید محتوا و برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین هستند
 • موسسات آموزشی
 • سازمان‌ها و شرکت‌هایی که برای توسعه منابع انسانی، کارمندان و پرسنل خود مایل به برگزاری دوره‌های آموزشی هستند.
 • سازمان‌ها و شرکت‌هایی که برای مشتریان خود نیاز به برگزاری دوره‌های آموزش دیجیتال نظیر آموزش استفاده از محصول دارند.
 • مدیران و تصمیم‌سازان که مایلند در رابطه با آموزش الکترونیک سیاست‌ها و راهکارها را مشخص و تبیین کنند.

محتوای دوره

گسترش همه

درباره مربی

+۷۵ ثبت نام شده
ثبت نام نشده
۳۰۰،۰۰۰ تومان

دوره شامل

 • ۱۱ درس
 • ۳۰ موضوع
 • ۱ آزمون

گفت‌وگو

 1. با سلام خدمت استاد گرامی، بنده در دوره آموزش الکترونیکی شرکت کرده و آزمون مربوطه را دادم و موفق به گذراندن دوره شدم ولی گواهینامه آنرا نمی توانم دریافت کنم، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید، با تشکر.

  1. سلام جناب فلاح‌زاده، گواهی پایان دوره آموزش الکترونیکی، برای. دانشجویانی که از سوی سازمان‌ها یا شرکت‌ها معرفی می‌شوند طبق درخواست سازمان مربوطه از سوی بخش آموزش یا منابع انسانی همان سازمان صادر می‌شود و کارزیلا بدوا و مستقلا گواهینامه صادر نمی‌کند. البته گواهی‌نامه‌های این دوره از تاریخ یک بهمن ۹۹ برای تمان دانش‌جویان در کارزیلا نیز صادر خواهد شد.

 2. با سلام خدمت استاد گرامی سوالی داشتم. در آموزش الکترونیکی امکان بحث پینگ پونگی یا دو طرفه بین استاد و دانشجو و یا دو دانشجو با هم با همان کیفیت کلاس های حظوری امکان پذیر نسیت لطفا راهکار بفرمایید راهکار جنابعالی چیست ؟ سپاس

  1. سلام، این سوال بسیار خوبی است. فرایند آموزش الکترونیکی به نسبت جوان است و بسیاری از فعالان این حوزه مشغول کار و خلق تجارب جدید هستند.
   اولین رویکرد خلق تجربیات تعاملی است که در دوره نیز به عنوان روش ترکیبی یا هایبرید در آموزش الکترونیکی به آن اشاره شد. درواقع ترکیب جلسات وبینار با آموزش غیرهمزمان یک راهکار عملی است. ما نیز در کارزیلا از چند هفته دیگر آموزش‌ها را ترکیبی خواهیم کرد.
   رویکرد دوم خلق شیوه‌های جدید یادگیری است، بجای گفتگوی سنتی و تلاش برای بازآفرینی آن. روش‌هایی مثل ساخت انواع جدیدی از محتوا و نرم‌افزار برای تغییر داددن و ایجاد شیوه‌های جدید یادگیری که در این مورد چند درس جدید به دوره اضافه خواهد شد و بخصوص در مورد مبحث LMX آموزش خواهیم داد.
   خلاصه با این دوره همراه باشید مباحث جدیدی در راه است و دوره به صورت مستمر روزآمد می‌شود.

  1. ممنونم امیدوارم در تمام برنامه‌های خود مثل این دوره آموزش الکترونیکی موفق و پیروز باشید. این دوره به مرور روزآمد می‌شود و درس‌های تازه اضافه می شود و بعدها نیز می‌توانید از آن استفاده کنید

  1. سوال انتخاب آزاد گزینه ندارد و دانشجو هرچی دوست دارد می‌نویسد، سوالات پرکردن جای خالی مثل تست‌های زبان در آموزش الکترونیک بصورت گسترده استفاده می‌شود و گزینه‌های مربوط به جای خالی در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد

  1. سلام دوره تازه است و سوالات و آزمون‌های پس از هر درس بعدا براساس بازخوردهای اولیه تکمیل خواهد شد. توجه بفرمایید که محدودیتی برای دسترسی به دوره تا حداقل سه ماه نخواهید داشت و بعدها نیز امکان استفاده از منابع تازه دوره را خواهید داشت. از طرفی فعلا چند تکلیف در دوره تعریف شده که تا حد زیادی نکات مهم برای امتحان را مشخص می‌کند این تکالیف در ویدیوهای دروس گفته شده است.

  1. سلام، بلی، سرعت بالای انتقال جز متد دوره‌های ماست تا وقت کمی از دانشجو گرفته شود از طرفی دانشجو دسترسی دارد تا در صورت نیاز یک درس را چند بار ببیند اما برای استفاده بهینه دانشجو از زمان و در اختیار داشتن تمرکز او تاکید داریم درس‌ها کوتاه و حتی المقدور زیر پنج دقیقه باشد.

 3. استاد در مورد گفت‌‌و گو درباره تجربه دوره همزمان و غیر همزمان، من تجربه دوره آنلاین رو توی دانشگاه دارم که آنقدر کسل کننده ست و به نظر طولانی میاد که هیچ خروجی به درد بخوری نداره. الان روی گوشیم دوره شما رو براحتی در زمانی که حوصله و انرژی دارم میبینم و برام کاربرد بسیار بیشتری داره.
  ممنون

 4. سلام ممنون از شما
  ای کاش امکان دانلود دوره بصورت یک فایل زیپ شده ممکن بود شاید امکان مشاهده انلاین برای همه فراهم نباشه و اینطوری خیلی از دوستان شانس دنبال کردن دوره را از دست خواهند داد

  1. سلام، این دوره آموزش الکترونیکی و سایر دوره‌های کارزیلا حتی با کمترین سرعت اینترنت نیز قابل استفاده هستند. از طرفی همان‌طور که در درس مزایای آموزش غیرهم‌زمان در دوره ذکر شده است استفاده از سایر امکانات LMS نظیر کوئیزها و تمرین‌ها در طول دوره‌ها اهمیت زیادی در کیفیت آموزش دارد. بالطبع با دانلود فایل دوره‌ها حقوق مادی و معنوی مدرسین نیز آسیب می‌بیند و به همین دلیل مفید‌ترین روش استفاده از دوره، آنلاین و درون سایت است.