5 مهارت برتر مورد تقاضا برای فریلنسرها

۵ مهارت برتر مورد تقاضا برای فریلنسر‌ها

فریلنسینگ جدیدترین گرایش در بازار کار است. در این مقاله، همه چیزهایی را که برای شروع فریلنسری این سفر آزاد خود لازم است را بررسی می‌کنیم.

فریلنسینگ جدیدترین گرایش در بازار کار است.

همیشه شاهد تحولات جدیدی هستیم که در اطراف ما در حال وقوع است. چه سبک جدیدی از معماری باشد، چه لوازم خانگی جدید، و راه‌های جدید برای حفظ ارتباط با عزیزانتان، یا حتی بیماری‌های جدید، زیرا در حال مبارزه با همه‌گیری هستیم. بنابراین عادلانه است که بازار کار سهم خود را از نوآوری به دست آورد.

از آنجایی که میانگین اندازه شرکت‌ها به طور مداوم در حال کاهش است و جوانان، برای اولین بار در تاریخ، شروع به ترجیح ساختن کسب‌وکار خود به جای شغل کرده‌اند، فریلنسینگ به جریان اصلی تبدیل شده است، و تعدادی از فریلنسرها آنقدر موفق شدند که آنها در نهایت خود را به عنوان یک برند در صنعت خود خلق کردند.

از آنجایی که میانگین اندازه شرکت‌ها به طور مداوم در حال کاهش است و جوانان، برای اولین بار در تاریخ، شروع به ترجیح ساختن کسب‌وکار خود به جای شغل کرده‌اند، فریلنسینگ به جریان اصلی تبدیل شده است

فریلنسینگ یک راه حل یک مرحله‌ای برای بسیاری از مشکلات مختلف است، مانند استقلال، انعطاف پذیری، امنیت شغلی و این لیست ادامه دارد. هنگامی که شما به عنوان یک فریلنسر کار می‌کنید که با یک مشتری کار می‌کنید، ساعات کاری انعطاف پذیری خواهید داشت، این شما هستید که بهترین کار را انجام می‌دهید و مهم‌ترین بخش این است که از کار مستقل بسیار بیشتر از یک شغل سنتی رضایت می‌گیرید.

1 7

اکنون که نکات مثبت کار به عنوان یک فریلنسر را دیدید، اولین سوالی که به ذهن شما خطور می‌کند این است که کدام مهارت‌ها در بازار فریلنسینگ امروزی بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. خوب، نترسید، زیرا این مقاله پاسخی به تمام سوالات شماست. بیایید نگاهی به برخی از زمینه‌های تخصصی بیندازیم که احتمالاً مورد تقاضای مشتریان است.

بازاریابی از طریق رسانه‌های اجتماعی

طبق گزارش USA Today، ۶۳ درصد از صاحبان مشاغل می‌گویند که این مهم‌ترین هزینه برای توسعه تجارت آنها است. از آنجایی که افراد بیشتری شروع به جستجوی مشاغل در تلفن‌های خود می‌کنند، هر کسب و کار کوچکی با حضور چشمگیر در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند درآمدهای کلانی داشته باشد. بنابراین بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک برای تقویت نفوذ خود در رسانه‌های اجتماعی، متخصصان رسانه‌های اجتماعی آزاد را استخدام می‌کنند و این یکی از پرتقاضاترین مهارت‌ها در بین مشتریان فریلنسرها است.

۶۳ درصد از صاحبان مشاغل می‌گویند بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی مهم‌ترین هزینه برای توسعه تجارت آنها است.

2 6

نوشتن و ویرایش محتوا

هرکسی «یک رمان قابل تبدیل به نسخه سینمایی» را در ذهن خود دارد. با این حال، امروز ما در مورد نوشتن و ویرایش برای مشاغل و شرکت‌ها صحبت می‌کنیم، نه نوشتن کتاب پرفروش نیویورک تایمز. محتوا پایه اصلی است که برندها بر اساس آن شهرت خود را ایجاد می‌کنند، حضورشان در شبکه‌های اجتماعی و ردپای امضای آن‌ها، به هر حال، خطوط برچسب برندها اهمیت زیادی دارند. و با تعداد زیادی استارت‌آپ و برندهای نوظهور، آن‌ها حاضرند برای محتوای حرفه‌ای ایجاد شده و سرپرستی شده پول بپردازند، جایی که فریلنسرها وارد می‌شوند.

محتوا پایه اصلی است که برندها بر اساس آن شهرت خود را ایجاد می‌کنند.

3 8

طراحی/مدیریت وب سایت

ساخت و نگهداری یک وب سایت در طول سال‌ها آسان‌تر شده است. وردپرس و Squarespace می‌توانند بهترین دوست صاحب یک کسب و کار کوچک باشند. با این حال، اگر صاحب کسب‌وکار خواهان وب‌سایت امن‌تری است و می‌خواهد منحصربه‌فرد بودن برندش در وب‌سایت شرکتش منعکس شود، به احتمال زیاد یک فریلنسر حرفه‌ای باتجربه استخدام می‌کند، زیرا نمی‌تواند قیمت‌های گران‌قیمت غول‌های فناوری اطلاعات را تحمل کند. بنابراین، اگر حوصله ۹ تا ۵ نشستن پشت میز خود را ندارید یا می‌خواهید پول بیشتری کسب کنید، فریلنسینگ به عنوان یک توسعه دهنده وب گزینه جذابی برای شماست.

4 6

طراحی گرافیک

با ظهور رسانه‌های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام، ارزش گرافیک با کیفیت برای همه از جمله شرکت‌ها و کسب و کارهای کوچک کاملا شناخته شده است. همچنین یکی از ساده‌ترین روش‌های فریلنسری است که می‌توانید مشتریان را برای آن انتخاب کنید زیرا صاحبان مشاغل همیشه به دنبال آرم هستند! اگر استعدادی دارید که طرح‌های گرافیکی خلاقانه را به واقعیت تبدیل کنید، ممکن است این فرصتی باشد که به دنبال آن بودید تا مهارت‌های خود را به دست آورید.

5 3

عکاسی

عکس‌ها بخش مهمی از زندگی مردم هستند، زیرا خاطرات عزیزان، زمان صرف شده با هم و شادی‌هایی که در مناسبت‌ها برگزار می‌شود را حفظ می‌کنند. در حالی که عکاسی عروسی و پرتره مدتی است که به عنوان یک شغل مستقل مطرح بوده است، بسیاری از استارت آپ‌ها و کسب و کارهای کوچک به دنبال عکاسان مستقل با استعداد برای عکس‌های کارمندان، عکس های محل برگزاری رویدادها و پست های رسانه های اجتماعی هستند. فریلنسینگ برای این برندها همچنین می‌تواند یک چشم انداز عالی برای نمونه کار شما به عنوان یک عکاس باشد، و اگر در عکاسی به اندازه کافی خوب باشید، ممکن است خود را به عنوان یک برند بسازید!

عکس‌ها بخش مهمی از زندگی مردم هستند، زیرا خاطرات عزیزان، زمان صرف شده با هم و شادی‌هایی که در مناسبت‌ها برگزار می‌شود را حفظ می‌کنند.

6 2

اکنون که می‌دانید کدام مهارت‌ها مورد تقاضا هستند، قدم منطقی بعدی این است که به دنبال ابزاری برای ارتباط با مشتریان و قدم گذاشتن در دنیای فریلنسینگ باشید. اینجاست که Skillcoup برای نجات وارد می‌شود. Skillcoup یک پلتفرم فریلنسر نوظهور است که در آن مشتریان به دنبال فریلنسرهای با استعدادی مانند شما برای نیازهای خود از کوچکترین کارها تا پروژه‌های عظیم هستند.

گفت‌وگو