5 دلیل برای استخدام فریلنسرها

۵ دلیل برای استخدام فریلنسر‌‌‌ها

ما به خوبی از دلایلی که حرفه‌ای ها باید برای فریلنسینگ مراجعه کنند آگاه هستیم، اما امروز در مورد اینکه چرا استخدام فریلنسر‌ها یک گزینه جذاب برای مشتریان و صاحبان مشاغل است بحث خواهیم کرد.

راه اندازی یک کسب و کار کار آسانی نیست. رم در یک روز ساخته نشد، و در مورد هر تجارت موفقی هم همینطور است. شما هرگز به‌ عنوان صاحب کسب‌وکار به استراحت نمی‌پردازید، زیرا بازار بسیار رقابتی است و تک تک مشتریان مهم هستند.

شما هرگز به‌ عنوان صاحب کسب‌وکار به استراحت نمی‌پردازید، زیرا بازار بسیار رقابتی است و تک تک مشتریان مهم هستند.

حتی یک کار طاقت فرساتر حفظ حداکثر سود بدون کاهش کیفیت است. وقتی این واقعیت را در نظر بگیرید که مشاغل کوچک اغلب منابع بسیار محدودی دارند و نمی‌توانند در زمان‌های پرتلاطم مانند آنچه در حال حاضر تجربه می‌کنیم دوام بیاورند، جای تعجب نیست که چرا بسیاری از کسب‌وکارها از آزمون زمان جان سالم به در نمی‌برند.

چند دلیل پشت موفقیت هر کسب و کاری وجود دارد، مانند تعهد کارکنان، تقاضای خوب، کیفیت عالی محصولات، نوآوری (هم در توسعه محصول و هم در مدیریت گردش کار) و کاهش هزینه در مکان‌های مناسب برای ساده سازی مدل کسب و کار.

1 6

اکنون در مبحث نوآوری، بیایید نگاهی به آخرین روند توزیع کار و تخصیص پروژه بیندازیم که Freelancing است. فریلنسینگ مدتی است که وجود داشته است، اما در شرایط پسا کرونا که امروزه همه ما با آن مواجه هستیم، حتی رایج شده است. فریلنسینگ یک گزینه جذاب برای بسیاری از صاحبان مشاغل مانند شما است که می‌خواهند با کمترین آسیب ممکن از این دوران چالش برانگیز عبور کنند. بنابراین بیایید ۵ دلیل کلیدی را بررسی کنیم که چرا باید برای تکمیل پروژه‌های خود به استخدام فریلنسرها فکر کنید.

شغل متخصص، با هزینه‌های مبتدی

وقتی یک فریلنسر را از یک سایت استخدام می‌کنید، می‌توانید چندین پروفایل نامزد را مرور کنید، نمونه‌های کار آنها را بررسی کنید و بهترین نامزد را برای پروژه خود انتخاب کنید. هزینه‌های کامل پروژه مقرون به صرفه است، زیرا شما یک فریلنسر متخصص برای پروژه خود دریافت می‌کنید و فقط باید برای کاری که می‌خواهید انجام دهید، هزینه اضافی پرداخت کنید.

2 5

بدون هزینه‌های زیرساختی

اگر تازه شروع کرده‌اید و در حال حاضر نمی‌خواهید روی سرمایه ثابت و تجهیزات تخصصی سرمایه‌گذاری کنید، یا حتی اگر پروژه‌ای جزئی دارید و نمی‌خواهید هیچ تجهیزاتی بخرید، فریلنسینگ یک راه حل است. بهترین گزینه برای شما فریلنسرها نه تنها تخصص خود را به میز می‌آورند، بلکه تجهیزات خود را نیز می‌آورند. بنابراین شما فقط برای دستمزد و/یا هر ماده خام استفاده شده در این فرآیند پرداخت می‌کنید. این برای کاهش هزینه‌های غیر ضروری و خوب جلوه دادن ترازنامه بسیار مفید است.

مسئولیت‌های کمتر و نظارت کمتر

اگر به ویژه صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، باید از چالش‌هایی که با مدیریت کارکنان، حفظ فضای حرفه‌ای و مهار سیاست های اداری پیش می‌آید، آگاه باشید. به همین دلیل است که استخدام فریلنسرها برای مأموریت‌های معمولی نیز گزینه بسیار بهتری در مقایسه با استخدام کارمند است. حجم کار به درستی توزیع شده است و احتمال درگیری حداقل است، بنابراین شما می‌توانید توجه خود را به بهترین کاری که انجام می‌دهید متمرکز کنید. مدیریت مشتری و رشد کسب و کار.

3 7

حداقل سرمایه‌ گذاری

زمانی که یک کارمند را استخدام می‌کنید، باید سرمایه گذاری زیادی داشته باشید، هم از نظر سرمایه و هم به غیر از پرداخت حقوق معمولی، آنها را در خط کار آموزش دهید. همچنین هزینه‌های مرتبط مختلفی مانند بیمه، کمک هزینه، و غیره وجود دارد. این سرمایه‌گذاری به قدری قابل توجه است که شرکت‌ها بخش‌های اختصاصی منابع انسانی را برای استخدام و مدیریت کارمندان حفظ می‌کنند. با فریلنسینگ، کار بسیار ساده‌تر است و شما در استخدام، آموزش و نگهداری کارمندان صرفه‌جویی زیادی می‌کنید که به ویژه در مراحل اولیه رشد یک کسب‌وکار مفید است، زمانی که به هر درآمدی که می‌توانید پس انداز کنید، نیاز دارید.

اخلاق کاری قوی

هر فریلنسر می‌خواهد برای ادامه پروژه‌ها و پیشرفت شغلی خود شهرت زیادی در بازار فریلنسری برای خود ایجاد کند و حفظ کند. این باعث می‌شود که آنها به هر پروژه یا تکلیفی که به آنها داده می‌‌شود توجه دقیق نشان دهند، کاری که یک کارمند معمولی انگیزه‌ای برای انجام آن ندارد. این باعث می‌شود که با هزینه‌های بسیار کمتر، تنها بهترین کار را دریافت کنید، و همچنین یک فرد قابل اعتماد دریافت می‌کنید که می‌توانید برای هر گونه نیاز بیشتر با آن تماس بگیرید.

4 5

ما فقط ۵ دلیل از بی‌شماری را بررسی کردیم که چرا استخدام فریلنسرها و برون‌سپاری تکالیف کاری می‌تواند به شما کمک کند تا سود خود را به حداکثر برسانید و حجم کاری زیادی را کاهش دهید و در عین حال بالاترین کیفیت کار را ارائه کنید.

استخدام فریلنسرها و برون‌سپاری تکالیف کاری می‌تواند به شما کمک کند تا سود خود را به حداکثر برسانید و حجم کاری زیادی را کاهش دهید و در عین حال بالاترین کیفیت کار را ارائه کنید.

در نهایت، همانطور که در حال گذراندن این دوران برگشت به کار هستیم، استخدام فریلنسرها نه تنها می‌تواند به شما در صرفه جویی در هزینه‌ها و به دست آوردن کیفیت عالی کار کمک کند، بلکه به بسیاری از متخصصان در حال مبارزه در اقتصاد کنونی در پرداخت صورت حساب‌ها و نجات از بیکاری کمک می‌کند. به عنوان راهی برای کمک به جامعه، می توانید سهم خود را با توزیع کار بین فریلنسرها انجام دهید و به آنها در تاریکی امید بدهید.

گفت‌وگو