آموزش استفاده از ماسک

این دوره کوتاه آموزش استفاده از ماسک ویژه دوران کرونا، بخشی از دوره آموزشی مفصل ایمن‌سازی سازمان‌ها در برابر کرونا است.

این دوره آموزشی کوتاه با تدریس امید عزیزیان سروش، با هدف آموزش استفاده صحیح از ماسک در دوران کرونا توسط کارزیلا و همکاری شرکت BSRM تهیه و منتشر شده است. این دوره درواقع بخشی از دوره جامع ایمن‌سازی سازمان‌ها در برابر کرونا مطابق با طرح SHS:2020 است.

معرفی دوره ماسک

اهمیت ماسک به عنوان یکی از راه های پیشگیری از انتقال ویروس کوئید ۱۹ بر کسی پوشیده نیست، اما مهمتر از استفاده از ماسک، شناخت ماسک استاندارد و طریقه صحیح استفاده آن می باشد، ما در این دوره تلاش کرده ایم، به مخاطب شناخت درستی از ماسک استاندارد و طریقه صحیح استفاده از آن را بدهیم.

معرفی شرکت BRSM 

شرکت بیکران راهکار سعادت، نماینده رسمی شرکت بین المللی BRSM ، تنها مرجع صادر کننده گواهینامه طرح ایمنی و بهداشت SHS:2020  در ایران است. سایت: www.brs.ir

معرفی دوره طرح ایمنی و بهداشت

جهت کنترل شیوع ویروس کوئید ۱۹ در شرایط پاندمی، بهترین روش استفاده از یک رویکرد سیستمی می باشد، طرح ایمنی و بهداشت 

SHS (Safety and Hygiene Scheme):2020   با ایجاد یک سیستم ایمن، شیوع ویروس های همه گیر ( از جمله کووید ۱۹) در سازمان ها را قابل کنترل می کند و ریسک ابتلا را کاهش می دهد.

این یک دوره آموزشی کوتاه است و بابت آن گواهینامه صادر نمی‌شود. برای دریافت گواهینامه ایمن‌سازی سازمان در برابر کرونا از کارزیلا و نمایندگی BRSM در ایران لطفا دوره جامع SHS:2020 را بگذرانید.

درباره مربی

+۱۹۶۲ ثبت نام شده
بازکردن ثبت‌نام

دوره شامل

  • ۳ درس

گفت‌وگو