5 راه برای تقویت محتوا و ارتقاء وبلاگ کسب و کار

۵ راه برای تقویت محتوا و ارتقاء وبلاگ کسب و کار

یک استراتژی متقاعد کننده برای ارتقای وبلاگ می‌تواند برای برند و نتیجه نهایی متحول کننده باشد.

هنگامی که محتوای وبلاگ به درستی انجام شود، می‌تواند فرصتی خارق العاده برای ایجاد روابط با مشتریان فراهم کند. یک پست وبلاگ خوش ساخت نه تنها اطلاعات مفیدی را به مخاطبان هدف شما ارائه می‌دهد، بلکه به پرورش احساسات و اعتماد بسیار مهم برای مهار وفاداری مشتری و تبدیل مشتریان بالقوه به خریداران در ادامه راه کمک می‌کند.

اما حتی با وجود محتوای کاملی که در صف قرار دارد و آماده کار است، دانستن اینکه چگونه وبلاگ را تبلیغ کنید که در نهایت پتانسیل دیجیتالی کامل آن استفاده کنید مهم است. در واقع، اگر به حداکثر رساندن دسترسی و تأثیرگذاری به پست وبلاگ جزو اهداف بزرگ‌تر بازاریابی محتوایی شماست (آنطور که باید باشد)، داشتن یک استراتژی مؤثر برای ارتقای وبلاگ ضروری است.

یک استراتژی متقاعد کننده برای ارتقای وبلاگ می‌تواند برای برند و نتیجه نهایی متحول کننده باشد.

رعایت این پنج اصل اولیه بازاریابی وبلاگ می‌تواند به شما کمک کند تا از موانع عبور کنید و پست‌های وبلاگ کسب و کار خود را در مقابل مشتریان بالقوه در سراسر وب قرار دهید.

۱.ابتدا سئو سایت را بررسی کنید

صرف نظر از تمرکز یا صنعت شما، افزایش دید و دسترسی به پست‌های وبلاگ این روزها همیشه باید با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شروع شود.

در حالی که گاهی اوقات تکنیکی و چالش برانگیز است، پایبندی به اصول سئو در طول ایجاد وبلاگ، نحوه توسعه وبلاگ‌های مرتبط است که توجه گوگل را به خود جلب می‌کند و در حالت ایده‌آل، کسب و کار شما را در صفحات نتایج مهم موتور جستجو رتبه بندی می‌کند.

اولین و مهمترین در هر فرآیند بهینه‌سازی وبلاگ، تحقیق کلمات کلیدی است. این شامل شناسایی عبارات جستجویی است که مشتریان شما به دنبال آن هستند و بهترین فرصت را برای بالا رفتن از نردبان موتور جستجو فراهم می‌کند. خوشبختانه، تعدادی ابزار (Google Keyword Planner، Ahrefs، Moz) وجود دارد که می‌تواند این فرآیند را تسهیل کند و کار را برای تیم بازاریابی کمی آسان‌تر کند.

صرف نظر از تمرکز یا صنعت شما، افزایش دید و دسترسی به پست‌های وبلاگ این روزها همیشه باید با بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) شروع شود.

و هنگامی که نقشه کلمات کلیدی در جای خود قرار گرفت، می‌توانید بر سایر عناصر سئو که به نظر می‌رسد موتورهای جستجو در پست‌های وبلاگ جدید به آنها توجه می‌کنند، تمرکز کنید، مانند:

لینک‌های داخلی هر زمان که یک مطلب جدید ارسال می‌کنید، به مطالب دیگر در وب سایت خود فکر کنید که ممکن است ارزش بیشتری برای خواننده ایجاد کنند. آن پیوندها را در صورت لزوم درج کنید.

لینک‌های خارجی با اعتبار بالا پیوند دادن به چند سایت با اعتبار دامنه بالا (DA) را در نظر بگیرید که به طور منطقی محتوای شما را تقویت می‌کند.

پیروی از قوانین اولیه سئو یک راه عالی برای افزایش پتانسیل پست و ایجاد یک چارچوب اساسی برای تبلیغ وبلاگ در نتایج جستجو است. اما در حین انجام این کار، مهم است که تمرکز خود را بر ایجاد محتوای با کیفیت حفظ کنید. همچنین باید به هر قیمتی از پر کردن کلمات کلیدی خودداری کنید.

پست‌های وبلاگ با کیفیت پایین و آغشته به کلمات کلیدی که ارزش ارائه نمی‌کنند، همیشه در معرض خشم گوگل قرار دارند و نظارت دقیق بر این فرآیند بسیار مهم است.

2

۲.قرار گرفتن محتوا در معرض رسانه‌های اجتماعی را به حداکثر برسانید

سایت‌های رسانه‌های اجتماعی ارتباط مستقیمی با برخی از بزرگترین جوامع آنلاین ارائه می‌دهند و به شما این امکان را می‌دهند که به طور فعال هر پست وبلاگ جدید را به هزاران یا حتی میلیون‌ها مشتری بالقوه در یک زمان بازاریابی کنید.

اشتراک گذاری این بینش ارزشمند در میان مرتبط‌ترین شبکه های اجتماعی نه تنها فالوورهای شما را از آخرین اخبار شرکت به روز نگه می‌دارد، بلکه یک دارایی آنلاین اضافی و قدرتمند ایجاد می‌کند که از طریق آن الهام بخش تعامل و تشویق خوانندگان به برداشتن گام بعدی می‌شود.

راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغ مقالات وبلاگ خود به صورت آنلاین استفاده کنید. برای شروع، پیوند دادن به صفحه وبلاگ خود در هر بیوگرافی رسانه‌های اجتماعی، دسترسی فالوورها و تازه واردان را آسان می‌کند و هر زمان پست های جدید به اشتراک می‌گذارند.

همچنین می‌توانید دکمه‌های اشتراک گذاری اجتماعی را به هر صفحه وبلاگ جدید اضافه کنید. این به خوانندگان این امکان را می‌دهد که فوراً محتوای ارزش افزوده را در فیدهای اجتماعی خود به اشتراک بگذارند و به طور بالقوه وبلاگ شما را در معرض صدها یا حتی هزاران کاربر دیگر با هر بازدیدکننده جدید قرار دهند.

از هر حساب رسانه اجتماعی که برای تبلیغ وبلاگ خود استفاده می کنید، انکار ارزشی که یک رویکرد تبلیغاتی هوشمند، فعال و قوی در رسانه‌های اجتماعی می‌تواند وب سایت و کسب و کار شما را فراهم کند، دشوار است.

3

۳. محتوای وبلاگ خود را در سایت‌های نشانه گذاری اجتماعی به اشتراک بگذارید

مانند شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی، پلتفرم‌های نشانک‌گذاری اجتماعی فرصتی عالی برای رشد مخاطبان و جذب بازدیدکنندگان وبلاگ به سایت شما ارائه می‌دهند. انجمن‌های آنلاین پویا مانند Flipboard، StumbleUpon و Digg به کاربران اجازه می‌دهند تا صفحات وب مورد علاقه خود را از یک مکان مرکزی ذخیره و سازماندهی کنند، و این امکان را فراهم می‌سازد که پست‌های وبلاگ موجود خود را با کاربران ارسال و به اشتراک بگذارند و سطوح بالاتری از تعامل ایجاد کنند.

در حالی که هر سایت دارای پارامترها و قوانین منحصر به فردی در مورد استفاده است، چندین دستورالعمل کلی وجود دارد که باید هنگام تبلیغ وبلاگ خود در پلتفرم‌های نشانک گذاری دنبال کنید:

گنجاندن یک تصویر ویژه یا یک تصویر چشم نواز با هر پست می‌تواند به وبلاگ شما کمک کند که برجسته شود و کلیک‌های بیشتری در فیدهای خبری نشانک گذاری ایجاد کند.

درمورد سرفصل‌های هر مطلب عمیقا فکر کنید. عناوین اغلب اولین چیزی است که کاربران هنگام بررسی یک سایت نشانک می‌بینند. روی ایجاد سرفصل‌های جذاب که اقدامات بعدی را وادار می‌کند تمرکز کنید.

گنجاندن یک تصویر ویژه یا یک تصویر چشم نواز با هر پست می‌تواند به وبلاگ شما کمک کند که برجسته شود و کلیک‌های بیشتری در فیدهای خبری نشانک گذاری ایجاد کند.

4

۴. وبلاگ خود را با ایمیل مارکتینگ تبلیغ کنید

این روزها با وجود شبکه های اجتماعی و فرصت‌های تبلیغاتی فراوان در وب، بازاریابی ایمیلی ممکن است مانند اخبار دیروز به نظر برسد. با این حال، ایمیل یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغ محتوای عالی به مشتریان و ایجاد یک گفتگوی شخصی و معنادار در مورد برند است.

اما با ابزار مناسب ایمیل انبوه و یک برنامه بازاریابی ایمیلی قوی در نوک انگشتان تیم خود، می‌توانید هر پست جدید (و حتی پست‌های موجود) را به پناهگاهی برای تبلیغات مثبت وبلاگ تبدیل کنید و جامعه‌ای فعال از طرفداران وبلاگ ایجاد کنید که مشتاق خواندن هر پست هستند.

5 1

۵. به دنبال فرصت‌های پست مهمان باشید

همچنین به عنوان وبلاگ نویسی مهمان شناخته می‌شود، مهمان می‌تواند راهی عالی برای تبلیغ وبلاگ شما و گسترش ردپای نام تجاری به صورت آنلاین باشد. همچنین فرصتی قدرتمند برای ایجاد اقتدار در صنعت و موقعیت خود و کسب و کارتان به عنوان پیشرو در حوزه کاری شما می‌باشد.

پست مهمان شامل دستیابی و ایجاد مشارکت با سایت‌های دیگر در حوزه یا صنعت شما است. هنگامی که این ارتباط برقرار شد، می‌توانید ایده‌های مقاله را مطرح کنید و پست‌های مهمان با کیفیت بالا را ارسال کنید که باعث افزایش دید برند به صورت آنلاین می‌شود.

هر پست مهمان جدید نه تنها یک دارایی دیجیتالی برای Google ایجاد می‌کند تا در جستجو بخزد و فهرست کند، بلکه (در حالت ایده‌آل) یک پیوند وبلاگی را نیز شامل می‌شود که مستقیماً به وبلاگ شما پیوند می‌خورد و مشتریان بالقوه بیشتری را به محتوای شما راهنمایی می‌کند.

فرآیند ایجاد روابط با سایر وب سایت‌ها و وبلاگ نویسان، و ارائه ایده‌های جدید، گاهی اوقات می‌تواند زمان‌بر و حتی کاملاً چالش برانگیز باشد. با این حال، سود بالقوه از نظر اعتبار جستجوی بالاتر، دید و ترافیک وبلاگ اغلب بیش از ارزش آن است.

و هنگامی که این اتصالات برقرار و ایمن شد، تقریباً فرصت‌های بی حد و حصری برای تبلیغ محتوای خود و ایجاد سر و صدای مورد نیاز برای حفظ یک وبلاگ موفق دارید.

فرآیند ایجاد روابط با سایر وب سایت‌ها و وبلاگ نویسان، و ارائه ایده‌های جدید، گاهی اوقات می‌تواند زمان‌بر و حتی کاملاً چالش برانگیز باشد. با این حال، سود بالقوه از نظر اعتبار جستجوی بالاتر، دید و ترافیک وبلاگ اغلب بیش از ارزش آن است.

6

مقالات مرتبط

آموزش آنلاین-الکترونیکی- در دوران شیوع کرونا

همه­‌گیری بیماری کووید-۱۹ مردم جهان را مجبور کرده تا در همه جا از کلاس‌­های مجازی استفاده کنند. چنین بحرانی در حالی بی‌­سابقه به نظر می‌­رسد که پیش از نیز این آموزش آنلاین در شرایطی مانند بعد از زلزله و برای حفظ تداوم آموزش و یادگیری مورد استفاده قرار می­‌گرفته است.

رازهای کار تیمی عالی

نکته کلیدی برای رهبران این است: اگرچه تیم‌ها با مجموعه‌ای از چالش‌های پیچیده‌تر روبه‌رو می‌شوند، تعداد نسبتا کمی از عوامل تأثیر بزرگی بر موفقیت آنها دارند. اگر مدیران بدانند این عوامل چیست و روی درست کردن آنها تمرکز کنند، می توانند به بازدهی بزرگی دست یابند.

هفت روش برتر موثر در مدیریت منابع انسانی

منابع انسانی در دهه‌های گذشته به طور قابل توجهی تکامل یافته و همچنان ادامه دارد. با این حال، بهترین شیوه‌های منابع انسانی اصلی همچنان پابرجا بوده و در طول سال‌ها به عنوان دستورالعملی برای متخصصان منابع انسانی عمل کرده است. اما آنها شامل چه چیزی هستند و چرا اینقدر مهم هستند؟ در این مقاله، به هفت روش برتر برای منابع انسانی خواهیم پرداخت. اینها برای مدیریت مؤثر منابع انسانی بسیار مهم هستند.

چرا تیم سازی برای کسب و کارها مهم است؟

یک تیم منسجم یک دستورالعمل اثبات شده برای موفقیت در تجارت است. تیم شما متشکل از افرادی با شخصیت ها، کیفیت ها، سطح تجربه، تخصص و موارد دیگر است. با این حال، کار با هم برای دستیابی به یک هدف مشترک چیزی است که آنها را به یک تیم بزرگ تبدیل می کند. کار کردن به عنوان یک تیم نزدیک باعث می شود شانس بیشتری برای موفقیت و رسیدن به ارتفاعات عالی داشته باشند. با این حال، داشتن یک تیم متحد فقط اتفاق نمی افتد. شما باید آگاهانه برای ایجاد آن تلاش کنید و با تصمیمات و اقدامات خود در مورد آن آگاه باشید.

گفت‌وگو