3 جایگزین برای NFT ها

۳ جایگزین برای NFT‌ها

وقتی کلکسیون‌های NFT به یک هنجار تبدیل شوند، ارزش خود را به میزان قابل توجهی از دست خواهند داد.

پارویندر سینگ  Parwinder Singh بنیانگذار InstaEASY می‌گوید: NFT ها می‌توانند به عنوان توکن‌های امنیتی، قراردادهای هوشمند، کلکسیون یا حتی به عنوان ابزاری برای نشان دادن بدهی یا حقوق صاحبان سهام در یک شرکت استفاده شوند. با افزایش علاقه به NFT‌ها، بسیاری از استارت آپ‌ها اکنون در تلاش هستند تا با راه اندازی مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض خود، وارد بازار شوند. برخی از ICO ها چندین درصد از عرضه توکن خود را برای اهداف داخلی خود ذخیره می‌کنند، مانند ایجاد و فروش آثار هنری منحصر به فرد doodle مانند در پلتفرم‌های خود.

دریافت NFT معمولاً با قیمتی همراه است که ممکن است برای اکثر استارت آپ‌ها بسیار بالا باشد. در حالی که این مفهوم نسبتاً پیشرفته است و در دراز مدت فرصت‌های عالی را نوید می‌دهد، در مورد وضعیت دارایی آن عدم اطمینان وجود دارد.

در صورتی که بازار بیش از حد اشباع شود و این کلکسیون‌ها به یک هنجار تبدیل شوند، ارزش خود را به میزان قابل توجهی از دست خواهند داد. بهتر است از حالا این موارد را به عنوان جایگزینی برای NFTها در نظر بگیرید.

وقتی کلکسیون های NFT به یک هنجار تبدیل شوند، ارزش خود را به میزان قابل توجهی از دست خواهند داد.

۱. ارزهای دیجیتال هنوز سودآور هستند و بازار گسترش خواهد یافت.

بسیاری از مردم نگران هستند زیرا سرعت بازار در چند ماه گذشته بسیار کاهش یافته است، اما می‌توان مطمئن بود که ارز دیجیتال هنوز ارزش سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۲ را دارد. بسیاری از پلتفرم‌ها در سال آینده این را گسترش خواهند داد و فرصت‌های بیشتری را برای سرمایه گذاری‌های آتی وجود خواهد داشت.

به دلیل نوسانات بازار ارزهای دیجیتال، بسیاری از مردم نگران سرمایه گذاری در دارایی‌های دیجیتال هستند. نکته کلیدی در اینجا این است که مطمئن شوید که در پروژه های معنی دار سرمایه گذاری می‌کنید که پتانسیل رشد دارند. همچنین مطمئن شوید که سرمایه‌گذاری‌های خود را تا حد امکان متنوع می‌کنید تا اگر اتفاقی برای یکی از سبدهای سرمایه‌گذاری‌تان افتاد، همه دارایی خود را از دست ندهید.

ارزهای دیجیتال هنوز سود آور هستند و بازار گسترش خواهد یافت.

۲. مشاغل و پروژه‌هایی که به متا Meta کمک می‌کنند.

معرفی متاورس مطمئناً برای بسیاری از ما بسیار زیاد بوده است. اما اگر به درستی آن را موشکافی کنید، برخی نکات ممکن است شما را به مسیر موفقیت برساند. متا قصد دارد جایگاه قابل توجهی در جامعه به دست آورد. برای رسیدن به این هدف، متا با شرکت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که محصولات تولید می‌کنند همکاری خواهد کرد تا پلتفرم‌های آنها بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. این یک گام بزرگ رو به جلو برای همه وب سایت‌های تجارت الکترونیک خواهد بود و منبعی عالی برای رشد متا خواهد بود و همچنین سرمایه گذاران زیادی را به سرمایه گذاری در این پلتفرم ها تشویق می‌کند.

Pidfcture2 1

۳. زمان تمرکز بر استارت آپ‌های آموزشی-فناوری ed-tech فرا رسیده است.

انتظار می‌رود تقاضا برای یادگیری مشارکتی، بازی‌های آموزشی و فناوری یادگیری شخصی باعث رشد بازار در چند سال آینده شود.

همچنین انتظار می‌رود بخش فناوری آموزشی-تکنولوژی توسط فرآیند آموزش-یادگیری سریع در حال تکامل در مؤسسات آموزش عالی در سراسر جهان هدایت شود.

علاوه بر این، افزایش ابتکارات دولتی، مانند طرح استانداردهای هسته مشترک، به رشد بازار نیز دامن می‌زند. از آنجایی که فناوری در حال تبدیل شدن به بخشی جدایی ناپذیر از کلاس درس است، سرمایه گذاری‌های بیشتری در استارتاپ‌های آموزشی-فناوری انجام می شود. با این حال، سرمایه‌گذاران باید بدانند که این استارت‌آپ‌ها به عنوان امنیت سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی‌شوند و انتظار می‌رود که سود سرمایه آنها نسبتاً کم باشد.

g 2

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش الکترونیکی می توانید در دوره آموزش الکترونیکی کارزیلا شرکت کنید.

مقالات مرتبط

پنج دلیل برای اینکه ارزهای دیجیتال در آینده شاهد رشد بیشتری خواهند بود.

چگونه بیت‌کوین را به پدربزرگ و مادربزرگ خود توضیح دهیم؟چگونه بیت‌کوین را به پدربزرگ و مادربزرگ خود توضیح دهیم؟

مقالات مرتبط

آموزش آنلاین-الکترونیکی- در دوران شیوع کرونا

همه­‌گیری بیماری کووید-۱۹ مردم جهان را مجبور کرده تا در همه جا از کلاس‌­های مجازی استفاده کنند. چنین بحرانی در حالی بی‌­سابقه به نظر می‌­رسد که پیش از نیز این آموزش آنلاین در شرایطی مانند بعد از زلزله و برای حفظ تداوم آموزش و یادگیری مورد استفاده قرار می­‌گرفته است.

تحلیل تکنیکال چیست؟

تحلیل تکنیکال روشی برای پیش‌بینی رفتار قیمت در بازارهای مالی بر اساس داده‌ها و رفتارها در زمان گذشته است. در واقع تحلیل تکنیکال یک روش تجزیه و تحلیل برای تخمین یا به نوعی پیش بینی جهت تغییر قیمت‌ها از طریق مطالعه داده‌های قیمتی…

هفت روش برتر موثر در مدیریت منابع انسانی

منابع انسانی در دهه‌های گذشته به طور قابل توجهی تکامل یافته و همچنان ادامه دارد. با این حال، بهترین شیوه‌های منابع انسانی اصلی همچنان پابرجا بوده و در طول سال‌ها به عنوان دستورالعملی برای متخصصان منابع انسانی عمل کرده است. اما آنها شامل چه چیزی هستند و چرا اینقدر مهم هستند؟ در این مقاله، به هفت روش برتر برای منابع انسانی خواهیم پرداخت. اینها برای مدیریت مؤثر منابع انسانی بسیار مهم هستند.

گفت‌وگو