ولنتاین MBTI

بهترین روش ابراز عشق در ولنتاین براساس تیپ شخصیت MBTI

اگرچه برخی ولنتاین را تجاری‌ترین مناسبت تقویم می‌دانند، اما روز عشق همچنین فرصتی عالی برای نشان دادن مهم بودن عزیزانتان است. با این حال این بدان معنا نیست که شما باید حتماً برای این روز هدایای مختلف، جعبه شکلات و ده نوع گل رز قرمز خریداری کنید. اگر می‌خواهید به کسی عشق و علاقه خود را نشان دهید، بهتر است برای فهمیدن موضوعی که بیش از همه او را خوشحال کرده و برایش معنی دارد کمی بیشتر تلاش کنید.

اگر هنوز تیپ شخصیتی خود را نمی‌دانید در آزمون کوتاه و رایگان تست MBTI شرکت کنید و تفسیر آن‌را نیز ببینید.

تست شخصیتی مایرز-بریگز یا MBTI می‌تواند یک نقطه شروع عالی برای دریافتن بهترین روش نشان دادن عشق در روز ولنتاین باشد. با انجام دادن این تست تیپ شخصیتی هر فرد مشخص می‌شود و در ادامه این مقاله ما به شما می‌گوییم بهترین روش ابراز عشق برای هر تیپ شخصیتی چگونه است. 

بازرس ISTJ:

همان طور که حدس زدید مهمترین موضوع برای ISTJها منطق است. آن‌ها کاربردی بودن را بر خوشی‌های لحظه‌ای و دمدمی ترجیح می‌دهند، اما این بدان معنا نیست که از یک جشن کوچک لذت نمی‌برند. برای عزیز ISTJ شما، بهترین کار این است که در روز ولنتاین از حرکات رمانتیک گذرا دور بمانید و یک نشانه مفید آشکارا از محبت خود را با مواردی مانند گرفتن اشتراک در یک مجله با موضوعی که علاقه دارند یا خدمات مورد علاقه‌اش حتی مرتب کردن خانه به جا بگذارید. عزیز ISTJ با این کارها شما را به خاطر جلب احساس نظافت و نظمشان دوست خواهد داشت!

تفسیر شخصیت ISTJ

پرورش دهنده  ISFJ:

افراد ISFJ دقیقاً مانند ISTJها به موارد عملی و کاربردی در زندگی اهمیت زیادی می‌دهند، اما به دلیل احساساتی بودن، ممکن است کمی نوستالژیک هم باشند. این افراد اگرچه ممکن است درون‌گرا باشند، اما در پرورش روابطشان بسیار عالی عمل می‌کنند و بنابراین زندگی اجتماعی قوی خود را حفظ می‌کنند. برای ISFJ خاص زندگی خود به دنبال چیزهایی باشید که به طور مساوی احساسی و منطقی باشند، مانند یک وعده غذایی خانگی با یک بطری خوب نوشیدنی‌ یا غذای مورد علاقه او. اگر ترجیح می‌دهید هدیه‌ای تهیه کنید، هدیه‌ای که می‌تواند بعدها به یک هدیه موروثی تبدیل شود، مانند یک ساعت مچی با کیفیت یا یک جفت گوشواره کار دست محلی شاید بهترین انتخاب باشد. 

تفسیر شخصیت ISFJ

مشاور INFJ:

افراد INFJ در هر زمینه از زندگی خود اهدا کننده هستند. آن‌ها تمایل به عمق و معنا دارند و مایلند از نظر احساسی و جسمی از خود مایه بگذارند تا به این عمق و معنا برسند. در روز ولنتاین با دادن قدرت به آن‌ها برای مراقبت از خود، به INFJ خود نشان دهید که دوستش دارید (گرچه ممکن است در برابر آن مقاومت کنند!). چه یک شب رمانتیک را در خانه برنامه‌ریزی کنید و چه یک ماساژ گران قیمت را در یک اسپا رزرو کنید، این هدیه یا تجربه خودمراقبتی مخزن عشق INFJ شما را پر می‌کند تا بتواند محبت خود را به دیگران هدیه دهد!

مغز متفکر INTJ:

افراد INTJ با وجدان و مسئولیت‌پذیر بوده و مجذوب هر چیزی می‌شوند که به آن‌ها کمک می‌کند زندگی خود را ساده و بهینه کنند، در واقع می‌توان گفت این افراد عاشق ترفندهای روزمره یا یه اصطلاح life hacks هستند. برای نشان دادن محبت خود به یک INTJ به آن‌ها نشان دهید که او را درک می‌کنید و یک کار مفید و کاربردی برای او انجام دهید. برای مثال سعی کنید یک کار مربوط به او را که به تعویق انداخته‌اید، انجام دهید  یا اگر می‌خواهید کمی بیشتر هزینه کنید، به یاد داشته باشید هدایای فانتزی حال عزیز INTJ شما را بهتر نمی‌کنند و بهتر است به هدایای کاربردی‌تری رو بیاورید.

تفسیر شخصیت INTJ

صنعتگر ISTP:

اگر هر مقدار زمانی را با فرد ISTP گذرانده باشید، می‌دانید که این شخصیت عاشق اکتشاف کردن است. به طور طبیعی کنجکاو است و تمایل زیادی به کثیف شدن دستانش با کارهای فنی را دارد. ISTPها همچنین تمایل به کارهای عملی و خلاقیت دارند. اگر برای پیاده‌روی در فضای آب و هوایی مناسب نیستید، با گروهی از دوستان نترس خود در یک اتاق فرار قرار ملاقات بگذارید یا یک هدیه تکنولوژیکی برای او تهیه کنید که به ISTP شما فرصتی برای سرهم‌بندی و درگیری با آن را می‌دهد.

تفسیر شخصیت ISTP

ماجراجو ISFP:

وقت ماجراجویی است! ISFPها شخصیت‌هایی دمدمی مزاج هستند که دوست دارند زیبایی را تجربه کنند و خلاقیت خود را به کار گیرند، اما استعداد عملی آن‌ها را به دلیل عدم تمایل به ارتباط با دیگران اشتباه نگیرید. برای خوشحال کردن ISFPها، برای آن‌ها فضایی ایجاد کنید تا خلاقیت خود را به کار گیرند و چیزی زیبا بسازند؛ شاید یک شب گذرانی در محیطی هنری و ساخت وسیله‌ای هنری یا یک دفترچه یادداشت با چند قلم خوب هدیه‌ای مناسب برای این افراد باشد.

تفسیر شخصیت ISFP

ایده‌آل‌گرا INFP:

افراد INFP مانند شعری انسانی‌اند. آن‌ها با روحیه و احساسات بوده و زیبایی اطراف خود را بسیار ارزشمند می‌دانند. یک هدیه یا تجربه زیبا و در عین حال معنی‌دار، به خصوص اگر شامل اعتقادات یا ارزش‌های آن‌ها باشد، هدیه‌ای مناسب برای افراد INFP است. برای عزیز INFP خود هدیه‌ای عجیب و غریب و شاعرانه را امتحان کنید. این هدایا می‌تواند شامل یک دسته گل وحشی و یک کارت با یک یادداشت دست‌نویس محبت‌آمیز باشد که بیانگر آنچه در مورد او دوست دارید است.

تفسیر شخصیت INFP

متفکر INTP:

افراد INTP، افرادی انتقادی‌ اما از نوع خوب آن هستند. این افراد کمی کم معاشرت و بسیار تحلیلی همیشه به دنبال یادگیری چیز جدیدی بوده و به اطلاعات به صورت تصادفی سر می‌زنند. به احتمال زیاد، عزیز INTP شما دوست دارد کتابی در مورد یک موضوع عمیق و فلسفی یا قرار ملاقات در یک نمایشگاه یا موزه تاریخ داشته باشد. اگر ترجیح می‌دهید قرار ملاقات خارج از خانه نداشته باشید، یک شام فانتزی درست کنید و یک مستند با موضوع مورد علاقه او تماشا کنید!

تفسیر شخصیت INTP

 عامل ESTP: 

افراد ESTP ممکن است افرادی بسیار عملی و صریح باشند، اما این بدان معنا نیست که تجربیات خوب و جدید را دوست ندارند. آن‌ها فقط می‌خواهند تجربیات جدید و خوبشان برای رسیدن به یک هدف باشد. اگر فراهم کردن سواری آزمایشی یک مدل جدید خودرو برای عزیز ESTPتان ممکن نیست، او را به یک رستوران جدید و جذاب برده و جالب‌ترین گزینه را در منو به همراه دسر سفارش دهید.

تفسیر شخصیت ESTP

مجری ESFP:

افراد ESFP در جشن گرفتن نسبت به دیگران بهترین هستند، بنابراین اگر شما با یک ESFP در رابطه باشید، او پیش از شما یک برنامه روز ولنتاین ویژه را برای شما طراحی کرده است. عزیز ESFP خود را غافلگیر کنید و با یک گروه از دوستان خود یک ماجراجویی غافلگیرکننده را امتحان کنید تا علاقه به طبیعت‌گردی و بیرون رفتن ESFP خود را برآورده کنید. و البته اطمینان حاصل کنید که همه اتفاقات را در استوری اینستاگرام ثبت کنید. (اگر فیلتر مورد علاقه‌اش را بدانید، او را خوشنودتر کرده‌اید).

تفسیر شخصیت ESFP

قهرمان ENFP:

افراد ENFP در هر دو مورد بسیار مشتاق هستند: بخش‌های مساوی از بیرون رفتن و رابطه عمیق دو نفره. اگر در اطراف شهر در حال تفریح ​​نبوده و یا با گروهی از دوستان خود سرگرم نباشند، احتمالاً می‌توان آن‌ها را در قهوه خانه یا کافه‌ای پیدا کرد که با چند رفیق در حال مشاعره‌اند.‌ برای خوشحال کردن عزیز ENFP خود در روز ولنتاین، در کافی شاپ مورد علاقه‌اش برای یک گفتگوی عمیق دو نفره قرار بگذارید و بعد از آن برای رقص یا مهمانی با برخی از دوستان خود ملاقات نکنید.

تفسیر شخصیت ENFP

 سرپرست ESTJ:

افراد ESTJ بسیار جاه‌طلب و هدف‌گرا هستند، بنابراین روز ولنتاین ممکن است فرصتی عالی باشد تا به عزیزان ESTJ خود اطلاع دهید که چقدر از زحمات آن‌ها قدردانی می‌کنید. بعد از این که همه دستاوردهای خود را جشن گرفتید، به ESTJ ویژه زندگی خود فرصت دهید تا با نوشیدنی انتخابی خود، پاپ کورن و فیلمی که برایش  الهام‌بخش است، یک شب آرام داشته باشید. 

تفسیر شخصیت ESTJ

مهیا کننده ESFJ:

افراد ESFJ از مهمان‌نوازی خوشحال می‌شوند و از آنجایی که بسیار راحت و خونگرم‌اند، در این کار نیز عالی هستند. کمی زمان بگذارید تا شخص موردعلاقه ESFJ خود را با هدیه‌هایی که به آن‌ها کمک می‌کند در این کار بهترین باشند، سرگرم کنید! یک هدیه متفکرانه که روحیه مهمان‌نوازی آن‌ها را ارضا کند، مانند یک کتاب آشپزی یا وسایل قنادی مطمئناً مورد پسندشان قرار می‌گیرد.

تفسیر شخصیت ESFJ

بخشنده ENFJ:

افراد ENFJ در ارائه بهترین‌ها برای افرادی که دوست دارند عالی هستند. آن‌ها به همان اندازه که خونگرم‌اند، رهبران با مسئولیتی هستند که علاقه‌مندند با هر روش ممکنی جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند. آیا خیریه‌ای وجود دارد که عزیز ENFJ شما به آن علاقه دارد؟ به نام آن‌ها به این خیریه کمک مالی کنید یا بهتر از این، با ENFJ خود کمی زمان بگذارید تا با افرادی که به آن‌ها علاقه دارد وقت بگذرانید و چند ساعت را با هم به انجام فعالیت‌های داوطلبانه سپری کنید!

تفسیر شخصیت ENFJ

فرمانده ENTJ:

این شخصیت بیش از اکثر تیپ‌های شخصیتی برای نتایج و کارایی ارزش قائل است، بنابراین این بدان معناست که آن‌ها به طور معمول اعمالی را که به زندگیشان ارزش می‌بخشد، نسبت به کلمات احساسی ترجیح می‌دهند. ENTJ عزیز خود را در روز ولنتاین با انجام یک کار خدماتی یا خانگی که در برنامه هفتگی‌اش قرار دارد خوشحال کنید تا فرصت کافی برای پرداختن به سرگرمی مورد علاقه‌‌اش را که به دلیل مشغله زیاد از آن دور شده داشته باشد.

تفسیر شخصیت ENTJ

پایان مقاله:/

دوره‌های آموزشی و تست‌‌های ارزیابی در کارزیلا

مقالات مرتبط

آموزش آنلاین-الکترونیکی- در دوران شیوع کرونا

همه­‌گیری بیماری کووید-۱۹ مردم جهان را مجبور کرده تا در همه جا از کلاس‌­های مجازی استفاده کنند. چنین بحرانی در حالی بی‌­سابقه به نظر می‌­رسد که پیش از نیز این آموزش آنلاین در شرایطی مانند بعد از زلزله و برای حفظ تداوم آموزش و یادگیری مورد استفاده قرار می­‌گرفته است.

گفت‌وگو