کارزیلا زنده است

سلام دنیا

و ما همواره و تا آنجا که در توان‌مان بوده در پی گشودن درهایی بوده‌ایم که ره‌گشای نیاز واقعی جامعه باشند. با مشقت‌های آفرینش کنار آمده و پیوسته آموخته، و نوشته و نشر داده‌ایم تا برای ایران و فرزندانش سرچشمه اثر باشیم. این‌بار اما همه توشه‌ی اندوخته را در کارزیلا بر هم آورده‌ایم.

کارزیلا با نگاهی نوین به انسان، آمده است تا جایگاهی امن برای حضور و بروزش باشد و فضایی فراهم آورد تا خود و توانمندی‌هایش را بهتر بشناسد، آسان و ارزان به جدیدترین دانش و مهارت روز مجهز گردد، و خود را بخوبی به بازار کار عرضه کند. کارزیلا همچنین محیطی جذاب برای پیوند کارفرما و کارجو مهیا کرده و امکان ارتباط امن و آسان همراه با اطلاعات دقیق‌ و کامل، متناسب با نیاز هر دو فراهم می‌آورد. برای کارزیلا اهداف متعالی و برنامه‌های بسیاری در راه داریم. بر این باوریم که هیچ آغازی عاری از نقص نیست و  تکمیل و تکامل این شبکه با فعالیت و بازخورد شما میسر خواهد شد.  

در کارزیلا شما می‌توانید صفحه شخصی خود را داشته باشید، پروفایل خود را تشکیل داده و رزومه بسازید و بارگزاری کنید، آزمون‌های روان‌شناختی موجود را به اختیار پاسخ دهید و از معاشرت با کسانی که می‌شناسید لذت ببرید  و از فرصت دوستی‌ها و همکاری‌های تازه برخوردار شوید. می‌توانید مطالب مفید و مقالات خود را جهت انتقال تجارب منتشر کنید و از مطالب دیگران بهره‌مند شوید. و البته انتشار هر قسمت از اطلاعات در صفحه امن شخصی‌تان به اختیار و انتخاب خودتان خواهد بود. شما با فعالیت سازنده در این شبکه از طریق «کارپول»هایی که کسب می‌کنید، از امکانات بسیار جذابی بهره‌مند خواهید شد. از جمله کتاب، فیلم، دوره‌های آموزشی با کیفیت، آزمون‌های روان‌شناختی نوین و ….

کارفرمایان و سازمان‌ها می‌توانند نیاز خود به نیروی کار را از طریق آگهی اعلام کرده و نیروی کارِ متناسب، آمادگی خود را برای همکاری اعلام نماید. همچنین می‌توانند از امکانات ارزیابی و توسعه‌ای شبکه برای منابع انسانی خود  استفاده نمایند.

مفتخریم که این شبکه شناختِ اجتماعی را با پشتوانه تمامیت  و شفافیت با شما بسازیم و در خانه به خانه آن با شما سهیم باشیم.

«با این همه

ای قلب دربه‌در

از یاد مبر که ما یعنی من و تو

انسان را رعایت کردیم

خود اگر شاهکار خدا بود یا نبود»

احمد شاملو

مقالات مرتبط

آموزش آنلاین-الکترونیکی- در دوران شیوع کرونا

همه­‌گیری بیماری کووید-۱۹ مردم جهان را مجبور کرده تا در همه جا از کلاس‌­های مجازی استفاده کنند. چنین بحرانی در حالی بی‌­سابقه به نظر می‌­رسد که پیش از نیز این آموزش آنلاین در شرایطی مانند بعد از زلزله و برای حفظ تداوم آموزش و یادگیری مورد استفاده قرار می­‌گرفته است.

۸ نکته برای سنجش اثربخشی آموزش آنلاین کارکنان

در جایگاه مدیر کسب‌وکار یا کسی‌ که در حوزه منابع انسانی مسئولیت دارد، اثربخشی آموزش آنلاین کارکنان اولویت و اهمیت زیادی دارد. چون آموزش کارکنان به بخش جدایی‌ناپذیر از توسعه سرمایه‌انسانی تبدیل شده و هزینه‌های زیادی برای آن صرف می‌شود.

چرا فهرست کارهای روزانه مفید است؟

آیا تاکنون فکر کرده اید که چرا باید فهرست کارهای روزانه یا همان «to-do list» برای خود ایجاد کنید، در حالی که اغلب آن را گم می کنید یا نادیده می گیرید؟ روانشناسان پاسخی دارند که به شما کمک می‌کند، با استفاده از فهرست کارها، عملکرد خود را بهبود دهید و سازنده و خلاق باشید.

گفت‌وگو