جواد محجوب رییس انجمن منابع انسانی

تمجید رییس انجمن منابع انسانی از کارزیلا

جواد محجوب، رییس انجمن صنفی مدیران و مشاوران منابع انسانی ایران، ضمن دیدار و گفت‌وگو با تیم بنیان‌گذار کارزیلا از تلاش‌های صورت گرفته در ساخت و راه‌اندازی پلتفرم توسعه منابع انسانی کارزیلا تقدیر کرد.

جواد محجوب به عنوان یکی از شاخص‌ترین چهره‌های منابع انسانی کشور در سال‌های گذشته با ایفای نقشی جدی و پررنگ در تاسیس و اداره انجمن صنفی مدیران منابع انسانی کشور تاثیر فراوانی بر شکل‌گیری شبکه ارتباطی مدیران منابع انسانی و همچنین گردش دانش و اطلاعات بین این همکاران برعهده داشته است.

کارزیلا از معدود سامانه‌های فعال در عرصه منابع انسانی کشور است که در راه‌اندازی و اداره آن تعدادی از فعالین شناخته شده‌ی این حوزه با سال‌ها تجربه علمی و عملیاتی نقش داشته‌اند و تیم بنیان‌گذار کارزیلا خود را متعهدانه در خدمت زیست‌بوم منابع‌انسانی کشور می‌داند و توفیق این پلتفرم را برآیند تلاش‌های علمی و صنفی فعالین این حوزه قلمداد می‌کند و آمادگی خود را برای استفاده از نظرات و تجارب ارزشمند تمام فعالین منابع انسانی کشور اعلام می‌دارد.

ویدیو: صحبت‌های جواد محجوب رییس انجمن صنفی منابع انسانی

عکس پیشانی از خبرگزاری مهر برداشته شده است.

مقالات مرتبط

آموزش آنلاین-الکترونیکی- در دوران شیوع کرونا

همه­‌گیری بیماری کووید-۱۹ مردم جهان را مجبور کرده تا در همه جا از کلاس‌­های مجازی استفاده کنند. چنین بحرانی در حالی بی‌­سابقه به نظر می‌­رسد که پیش از نیز این آموزش آنلاین در شرایطی مانند بعد از زلزله و برای حفظ تداوم آموزش و یادگیری مورد استفاده قرار می­‌گرفته است.

گفت‌وگو